Hakkımızda

Monepa; ünlüler ile hayranlarının kolay, güvenli bir şekilde etkileşime geçmesini sağlayan ve kişiselleştirilmiş ünlü içerikleri, deneyimleri , etkinlikleri sunan bir platformdur.

Herkesin etkileşime geçmek istediği ünlü insanlar vardır: sanatçılar, sporcular, iş insanları, yöneticiler, girişimciler, fenomenler, siyasetçiler, falcılar, yaşam koçları, astroloji danışmanları, alanınızdaki duayen insanlar, örnek aldığınız insanlar veya potansiyel müşterileriniz. Çoğu zaman bu insanlarla iletişim kurmak isteriz ama uygun bir ortam ve geniş bir vakit bulamayız.

Monepa, birkaç tıklamayla en sevdiğiniz ünlülerle etkileşim kurmanın en özgün yoludur. Monepa; görüntülü ve sesli görüşme, özel içerikler, etkinlikler, kişiselleştirilmiş ürünler ve daha fazlasıyla en sevdiğiniz ünlülerle unutulmaz deneyimler yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

Misyon

En özgün ünlü ve hayran deneyimlerini sunmak.

Vizyon

Ünlü ve hayran etkileşimlerini yeniden biçimlendirerek bu alanda global bir platform haline gelmek. 

Ünlüler ile hayranlarının kolay, güvenli bir şekilde etkileşime geçmesini sağlayan ve kişiselleştirilmiş ünlü içerikleri, deneyimleri , etkinlikleri sunan bir platformdur.

Monepa'daki en yeni ünlülerden ve en iyi fırsatlardan ilk siz haberdar olun!

© Copyright 2022 - 2024 Monepa.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.